شرکت امواج گستر نوین

تولید کننده دکل های مهاریG35 و G45 سه وجهی و چهاروجهی ،و دکل های منوپل و خود ایستا در ابعاد و ارتفاع های مختلف در ایران با داشتن نیروی فنی مجرب و متعهد مطابق با تکنولوژی و استانداردهای بین المللی و روز در دنیا ، آمادگی خود را جهت تولید ، فروش ، مشاوره و نصب و راه اندازی انواع دکل مهاری و خود ایستا (منوپل و چهار وجهی) اعلام می دارد.

شما می توانید با یک تماس از کارشناسی رایگان ما بهره مند شوید که در صورت نیاز، کارشناس ما به طور رایگان، محل پروژه را بررسی کرده و نوع دکل و سایز مناسب را برای شما محاسبه و برآورد قیمت می کند.

شرکت امواج گستر نوین، ارائه کننده راهکارهای GPON ، با اتکا به تجربه وتخصص خود در زمینه فیبر نوری و اجرای پروژه های مخابراتی و شبکه ای اعم از : خطوط تلفن، شبکه، اینترنت، شبکه های امنیتی و . . . بستری را فراهم کرده که با استفاده از راهکار FTTx و با بهره برداری از تکنولوژی GPON تمامی سرویس های دیتا از قبیل : IPTV ، صوت و پیج ، BMS و . . . را در پروژه های مسکونی، تجاری و شهرک های صنعتی ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راهکار شبکه FTTx به سایت ما مراجعه نمایید و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

فروشگاه اینترنتی نت ست نمایندگی فروش محصولات التکس در ایران و نماینده انحصاری آن در شرق کشور است. برای تامین تجهیزات GPON ، می توان از کالاهای التکس، برند مشهور روسی، استفاده کرد. سبد کامل تجهیزات GPON التکس در سایت نت ست موجود است.

مشاوره قبل از خرید، ارزیابی پروژه، طراحی و پیاده سازی راهکار و پشتیبانی فنی ارزش افزوده برای مشتریان از دیگر خدمات این شرکت می باشد.

🔻 تلفن تماس: 05137600870 – 09152330955
🔻 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، خیابان بهارستان 10/3 ، پلاک 17 ، زنگ اول
🔻 وبسایت: www.netset.ir
🔻 کانال تلگرام: @netset
🔻 اینستاگام : www.instagram.com/netset_ir/

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت رزومه با شرکت تماس بگیرید.